Konkurs plastyczny Jan Paweł II w naszych sercach - 06.05.2016 r.

43 uczniów naszej  szkoły przygotowało prace plastyczne na konkurs: Jan Paweł II w naszych sercach. Ogólnopolskim organizatorem konkursu było Duszpasterstwo Nauczycieli i Wychowawców Diecezji Włocławskiej  i Komisja Międzyzakładowa  NSZZ  „Solidarność”  Pracowników  Oświaty i Szkolnictwa Wyższego Kujaw  i Ziemi Dobrzyńskiej we Włocławku.

Celem konkursu było popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat życia i przesłania Jana Pawła II, podróży apostolskich, a w szczególności IV pielgrzymki do Ojczyzny, która odbyła się w dniach 6 - 7 czerwca 1991 r. pod hasłem "Bogu dziękujcie, ducha nie gaście".

Dnia 27.04.2016 r.  Szkolna Komisja w składzie: Urszula Graczyk - dyrektor szkoły, Violetta Olesińska – nauczycielka plastyki  oraz  Bożena Pawłowska - nauczycielka religii i organizatorka konkursu  wyróżniła sześć prac, które zostały przesłane do dalszego, ogólnopolskiego etapu we Włocławku, a ich autorzy otrzymali z religii oceny cząstkowe celujące:

kl. III – Igor Graczyk  i Michalina Sobolewska

kl. IV – Anna Musiał i Klaudia Galińska,

kl. V – Szymon Kamiński

kl. VI – Weronika Maciejewska.

Autorzy pozostałych prac otrzymali również wysokie oceny cząstkowe, a ich prace  zostaną wyeksponowane na wystawie w  naszej szkole.
Gratuluję i życzę dalszych sukcesów !!!

Autor: Bożena Pawłowska