Ferie w szkole - Biwak - 18-19.02.2016 r.

Zakończeniem  I tygodnia ferii w Szkole Podstawowej w Witoni był biwak w szkolnych salach. Uczestniczyli w nim uczniowie z klas V i VI oraz opiekunowie: Violetta Olesińska,  Agnieszka Petrykowska i Michał Włodarczyk.

W ramach programu „ Szkoła Dobrego Wychowania” odbyły się zajęcia warsztatowe, w których uczniowie pogłębiali wiedzę na temat zasad savoir- vivre. Uczestnicy mieli do wykonania zadania w formie konkursu: rozwiązywali quiz obejmujący wiedzę z zakresu dobrych manier i dobrego wychowania oraz zasad zachowania w sytuacjach życia codziennego, przedstawiali scenki prawidłowego zachowania i wykonywali plakaty pod hasłem „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Podczas podsumowania tej części wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali nagrody.

Kolejnymi punktami programu były rozgrywki sportowe, projekcja filmu oraz gry planszowe.

W przygotowaniu kolacji i śniadania pomagały mamy biwakowiczów, za co im serdecznie dziękujemy.

Biwak przeszedł do historii, ale myślimy, że wspomnienia i wrażenia zostaną z nami na długo.

Autor: Agnieszka Petrykowska