Ferie w szkole - Wyjazd do Aquaparku w Kutnie – 17.02.2016 r.

Trzeci dzień ferii zimowych w naszej szkole upłynął pod znakiem aktywnego i „mokrego” wypoczynku. Mokrego - ponieważ na dziś były zaplanowane zajęcia na basenie. Miło było, po cotygodniowych wyjazdach na naukę pływania swobodnie pograć w piłkę, leniwie pławić się w wodzie lub z zawrotną szybkością pokonywać  różnej wysokości zjeżdżalnie.

Wśród chłopców dużym powodzeniem cieszyła się ścianka wspinaczkowa z herbem miasta i zewnętrzna zjeżdżalnia rurowa o długości 80 metrów, tzw. czarna dziura, wyposażona  w multimedialne efekty specjalne. Dziewczęta preferowały powietrzne gejzery oraz „ dziką rzekę”, w której bystry nurt porywał i powodował wiele śmiechu i radości.

Mamy nadzieję, że  forma czynnego odpoczynku będzie dominowała wśród uczniów naszej szkoły w czasie tegorocznych ferii.

Autor: Marzena Lewandowska