Ferie w szkole - Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Witoni - 16.02.2016 r.

W dniu dzisiejszym odbył się Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Witoni. W rozgrywkach wystąpiło pięć drużyn: Klasa III, Klasa IV + dziewczynki, Klasa V, Klasa VI oraz SP  Mazew. Grano systemem każdy z każdym, a mecze trwały po dwanaście minut.

Zgodnie z przewidywaniami najlepszą drużyną okazał się reprezentacja klasy V, która bezkonkurencyjnie wygrała wszystkie spotkania. Na drugim miejscu uplasowała się zaprzyjaźniona drużyna z Mazewa, a na najniższym stopniu podium najmłodsza drużyna złożona z uczniów  klasy III.

Nagrodzono również wyróżniających się zawodników: Miszczaka Waldemara, Kamińskiego Szymona (Klasa V), Sobieckiego Jakuba i Lewandowskiego Igora (SP Mazew), Skalskiego Bartłomieja, Wojciecha Rosolaka (Klasa III), Stęsickiego Patrka (Klasa VI) oraz Magdalenę Miszczak (Dziewczynki).

Klasyfikacja końcowa:

1. Klasa V 12 pkt