Turniej tenisa stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Witonia - 6.02.2016 r.

6 lutego 2016 r. w hali Szkoły Podstawowej w Witoni rozegrano szóstą edycję Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Witonia. Do rozgrywek przystąpiło ponad trzydziestu zawodników, którzy zostali podzieleni na pięć kategorii wiekowych. Najlepsi zawodnicy z poszczególnych kategorii rozegrali dodatkowe zawody o miano najlepszego zawodnika w turnieju.

Wśród występujących największym powodzeniem cieszyła się najmłodsza kategoria do lat 13, gdzie rywalizowało dziesięciu zawodników, uczniów naszej szkoły. Tego dnia najlepszym zawodnikiem w najmłodszej kategorii został uczeń klasy V Patryk Smakowski, który w finale pokonał Dominika Dutkiewicza z klasy VI na najniższym stopniu podium uplasował się Waldemar Miszczak. Organizatorzy uhonorowali również najmłodszego zawodnika w rozgrywkach, którym był Adam Miszczak.

W rozgrywkach na najlepszego zawodnika w Gminie Witonia, Patryk Smakowski uplasował się na siódmej pozycji, a Dominik Dutkiewicz na trzynastej.

Kolejne zawody już za rok !!!

Autor: Michał Włodarczyk