Sprawozdanie z uroczystości Dnia Babci i Dziadka – 22.01.2016 r.

W Szkole Podstawowej w Witoni zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. W dniu 22 stycznia 2016 r. w naszej szkole po raz 16 odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu swoją obecnością zaszczycili to spotkanie babcie i dziadkowie oraz ks. proboszcz Zbigniw Olton, przewodniczący RG Jarosław Marciniak, Wójt Gminy Witonia Mirosław Włodarczyk przedstawiciele jednostek samorządowych, nauczyciele emeryci, zarząd rady rodziców. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, na który składały się tańce, piosenki, wiersze, jasełka i popisy solistów.
   Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Frekwencja była wspaniała. Przybyło ponad 230 osób. Dziękujemy im za to.
Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.
    Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Autor: Urszula Graczyk