Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym - 15.01.2016 r.

15 stycznia 2016 r. w Szkole Podstawowej w Mazewie rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego w Tenisie Stołowym. Do rywalizacji przystapiło pięć drużyn chłopców z Mazewa, Kadzidłowej, Chorek, Piatku oraz Witoni. Naszą szkołę reprezntowali Dominik Dutkiewicz uczeń klasy VI oraz Patryk Smakowski z klasy V.

Zawody rozgrywano systemem każdy z każdym, w pierwszym meczu pokonalismy drużynę z Chorek, w drugim spoktkaniu minimalnie przegraliśmy z drużyną z Piątku. Dwa pozostałe mecze nasza drużyna wygrała bezapelacyjnie i została sklasyfikowana na drugim miejscu. Wywalczone wicemistrzostwo powiatu premiuje naszą ekipę do udziału w półfinale wojewódzkim, który zostanie rozegrany również w Mazewie.

Wyniki:
Witonia - Chorki 3-0