Wigilijne spotkanie pracowników oświaty - 18.12.2015 r.

W dniu 18.12.2015 r. w przeddzień zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia odbyła się tradycyjnie Wigilia, podczas której uczniowie zaprezentowali zaproszonym gościom – emerytowanym i czynnym pracownikom szkoły, przedstawicielom władz, instytucji naszej gminy, rodzicom – przedstawienie jasełkowe.

Warto pamiętać, że święta to przede wszystkim czas spokoju i radości z narodzin Chrystusa. Wszyscy ze spokojem i zadumą obejrzeli występ uczniów.

Po jasełkach głos zabrała pani Dyrektor, dziękując dzieciom i ich opiekunom p. Bożenie Pawłowskiej, Violetcie Olesińskiej, Lucynie Królikowskiej i p. Sebastianowi Petrykowskiemu za występ oraz zaprosiła wszystkich przybyłych gości na wspólną wieczerzę wigilijną.

Nie mogło oczywiście zabraknąć obowiązkowego łamania się opłatkiem, życzeń radości i pomyślności.  Po złożeniu sobie życzeń wszyscy rozmawiali w rodzinnej, świątecznej atmosferze spożywając tradycyjne potrawy przygotowane przez szkolną stołówkę.

Autor: Urszula Graczyk