Wigilia klasowa - 16.12.2015 r.

W środę 16.12.2015 r. w grupie 0A odbyła się Wigilia klasowa, której celem było nie tylko kultywowanie tradycji  religijnej, ale również integracja społeczności przedszkolnej i dostarczanie dzieciom radosnych przeżyć.

W tym uroczystym dniu nasze przedszkolaki i rodzice zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie podczas rozwiązywania zagadek łączących się tematycznie ze świętami. Dzieci z radością odśpiewały piosenki świąteczne oraz przedstawiły i odegrały swoje role recytując wiersze wigilijne.

Całości towarzyszyła piękna scenografia, a kolorowe stroje dzieci sprawiły, że rodzice z wielkim zainteresowaniem słuchali swoich pociech, które wprowadziły wszystkich w szczególny świąteczny nastrój. Następnie wszyscy mile spędzili czas na życzeniach i rozmowach przy wigilijnym słodkim poczęstunku.

Z pewnością wspólne świętowanie było miłym wstępem do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.