Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju w Górze św. Małgorzaty - 25-26.11.15 r.

W dniach 25 i 26 listopada 2015 r. w hali Szkoły Podstawowej w Górze Świętej Małgorzaty rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt oraz Chłopców. Uczniowie naszej szkoły pokazali się z dobrej strony, dwukrotnie zdobywając miejsce na podium w tych rozgrywkach.

Pierwszego dnia do rywalizacji przystąpiły dziewczynki. Sześć startujących drużyn organizatorzy podzielili na dwie grupy po trzy drużyny. Nasza ekipa trafiła do grupy A wraz z faworytem mistrzostw drużyną gospodyń z Góry Św. Małgorzaty oraz SP Grabów. W pierwszym spotkaniu bezbramkowo zremisowaliśmy z Grabowem, natomiast drugie spotkanie przegraliśmy 3-0 z Górą Małgorzaty. Wysoka porażka Grabowa z Górą sprawiła, iż z lepszym bilansem bramkowym uplasowaliśmy się na drugim miejscu w grupie, co pozwoliło na walkę o trzecie miejsce w turnieju.

Naszym przeciwnikiem w meczu o trzecie miejsce była druga drużyna z grupy B - SP Sługi. Po bardzo dobrym spotkaniu pokonaliśmy wyżej notowanego przeciwnika 3 -1 zajmując trzecie miejsce w powiecie! Organizatorzy nagrodzili trzy nasze wyróżniające zawodniczki Oliwię Woźniak, Paulinę Stolińską oraz Magdalenę Miszczak pamiątkowymi medalami.

GR A                                                                           GR B

1. Góra Małgorzaty  4p    11- 0                          1. SP 3 Łęczyca     2p  3 - 2

2. SP Witonia         1p    0 - 3                           2. SP Sługi            2p  2 - 2

3. SP Grabów         1p   2-                               3. SP Chorki          0p  1 - 2

Witonia - Grabów 0 - 0                                   Łęczyca - Chorki 2 - 0

Witonia - Góra 0 - 3                                       Łęczyca - Sługi  1 - 2

Góra - Grabów 8 - 2                                       Chorki - Sługi 1 - 0

Mecz o 3 miejsce:                                Mecz o 1 miejsce:

Witonia - Sługi 3 - 1                                     Góra - Łęczyca 5 - 0

Skład: Maciejewska Weronika- Królikowska Zuzanna, Wiśniewska Marta, Krysztofiak Dominika, Woźniak Oliwia, Miszczak Magdalena, Stolińska Paulina, Romaniak Martyna, Art Wiktoria

W kolejnym dniu do rywalizacji przystąpili chłopcy. Rywalizowało pięć drużyn, a grano systemem każdy z każdym. Nasza drużyna rozpoczęła od dwóch porażek z mocnymi ekipami Góry Małgorzaty oraz Sług, które systematycznie występują w Mistrzostwach Polski w tej dyscyplinie sportu. W dalszej części turnieju nasi chłopcy spisywali się już zdecydowanie lepiej i ograli Łęczycę oraz Chorki, co pozwoliło na zajęcie trzeciej lokaty w końcowej tabeli. Organizatorzy podobnie jak dzień wcześniej nagrodzili wyróżniających się zawodników w rozgrywkach i tym razem z naszej drużyny pamiątkowy medal dostał Kacper Kłosiński.

Tabela:
1. SP Góra Małgorzaty  8p.  20-1
2. SP Sługi                 6p.   10-4
3. SP Witonia             4p.    5-9
4. SP Łęczyca             2p.   3-10
5. SP Chorki               0p.   1-15

Wyniki:
Sługi - Chorki       3 - 0
Witonia - Góra     0 - 4
Chorki - Łęczyca   0 - 2
SŁugi - Witonia    4 - 1
Góra - Chorki       8 - 0