Dzień Pluszowego Misia - 25.11.2015 r.

Miękki, puchaty i taki z łatką... 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci– Pluszowy Miś.

Wszyscy kochają misie! 25 listopada nasi pluszowi ulubieńcy obchodzili swoje święto i dlatego nie mogło ich zabraknąć
w naszej szkole. Tego dnia wszystkie dzieci mogły zabrać ze sobą do szkoły swojego ulubionego pluszaka. Maskotki były różne od malutkich do bardzo dużych.
     Misie ochoczo uczestniczyły wraz z dziećmi w lekcjach oraz towarzyszyły swoim właścicielom w trakcie przerw. Wspólnie
z pluszowymi przyjaciółmi uczniowie oglądali "misiowe prezentacje", poznali Misie, które były bohaterami literackimi oraz bajkowymi. Odbyły się również zabawy i taniec z Misiami. Uczniowie strasi malowali portrety swoich maskotek oraz opisywali
ich wygląd.
     Cały dzień upłynął w bardzo sympatycznej i ciepłej  atmosferze. Wszyscy przypomnieli sobie o swoich przyjaciołach, może czasem trochę zapomnianych. Dzieci wraz z dorosłymi doszły do wspólnego wniosku: świat bez pluszaków byłby bardzo ubogi.

Autor: Zespół Edukacji Wczesnoszkolnej