Cała Polska czyta dzieciom

Dorośli czytają dzieciom.

Jeśli chcemy żyć w kraju mądrym, uczciwym i kulturalnych ludzi, zadbajmy o to, by codzienne głośne czytanie stało się priorytetem w naszym domu oraz w przedszkolu i w szkole naszego dziecka.

W listopadzie Rodzice dzieci z grupy 0A  przychodzą do przedszkola nie tylko po to, aby przyprowadzić i odebrać swoje pociechy, ale także po to, aby poczytać im bajki. Są to chwile bardzo przez dzieci wyczekiwane. Zarówno dla całej grupy, która chętnie i uważnie słucha nowych bajek i dla dziecka, którego rodzic nas odwiedza - bo to duma, wyróżnienie i przywilej.

Jako pierwsza odwiedziła nas mama Marysi - p. Korczak. Nie zabrakło u nas mamy Miłosza, Klaudii oraz Mai.

Po wysłuchaniu bajek, pt. : "Tupcio - Chrupcio. Umiem się dzielić", " Franklin i wyścig gokardów", "Piękna i Bestia" oraz innych, dzieci odpowiedziały na pytania oraz podziękowały za przybycie.

Czytającym mamą bardzo dziękujemy i zachęcamy pozostałych rodziców oraz innych członków rodziny do odwiedzenia naszego przedszkola w celu głośnego czytania dzieciom.