Pasowanie w klasie 0B

To ślubowania nadszedł już czas...

W dniu 29.10.2015 r.  Muchomorki przeżyły pierwszą ważną uroczystość przedszkolną - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.

W tym szczególnym dniu dzieciom towarzyszyli rodzice. Na uroczystość pasowania przybył również Wójt gminy Witonia - Pan Mirosław Włodarczyk, Przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Monika Pabin oraz przedstawiciel Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej w Witoni - Pani Jolanta Pawlak.

Muchomorki udowodniły swoją gotowość do bycia w gronie przedszkolaków poprzez recytację wierszy i śpiewanie piosenek. Następnie dzieci złożyły obietnicę, że będą grzecznie bawić się w przedszkolu, słuchać swojej Pani, nie płakać i nie grymasić.

Każde dziecko dotknięte "mega ołówkiem" usłyszało słowa :

"Pasuję Cię na przedszkolaka" i tym samym zostało przyjęte w poczet Przedszkolaków Szkoły Podstawowej w Witoni.

Po pasowaniu dzieci otrzymały dyplomy i upominki.

Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

POWODZENIA!