Wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej – 14.10.2015 r.

Tradycyjnie z okazji Święta Edukacji nauczyciele otrzymali medale i nagrody. Najważniejsza w regionie uroczystość z okazji święta edukacji miała miejsce w Paragrafie, czyli na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Gospodarzami byli wojewoda Jolanta Chełmińska i kurator Jan Kamiński, a bohaterami - nauczyciele.

W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście – parlamentarzyści, przedstawiciele władz samorządowych, przedstawicieli uczelni, instytucji wspierających edukację i współpracujących ze szkołami, dyrektorzy, nauczyciele.

Wśród wyróżnionych w tym roku szkolnym znalazły się dwie nasze koleżanki – Pani Marzena Lewandowska – nauczycielka przyrody, która otrzymała Złoty Medal za Długoletnią Służbę i Pani Agnieszka Petrykowska – nauczycielka matematyki, która otrzymała Srebrny medal za Długoletnią Służbę .

Cała społeczność Szkoły Podstawowej w Witoni gratuluje nagrodzonym sukcesu i jest dumna z wyróżnienia.

Autor: Urszula Graczyk