Wycieczka do Happy Parku w Stróżewku - 15.10.2015r.

Dnia 15.10.2015 roku odbyła się wycieczka autokarowa do Centrum Zabaw Happy Park mieszczącym się w Stróżewku.

Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni a także integracja dzieci z grup przedszkolnych.

W czasie dwu i pół godzinnego pobytu spędzonego na aktywnych zabawach ruchowych każdy z nas spalił mnóstwo kalori, ale by nabrać sił na nowo postanowiliśmy zapełnić brzuszki smacznymi przekąskami.

Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym magicznym i bajkowym miejscem. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wsiedliśmy do autobusu, który przybył do Witoni około godziny 13.30. Podczas drogi powrotnej na każdej twarzy nie było widać zmęczenia a uśmiechy i przeżycia towarzyszyły dzieciom przez następne dni.