Uroczyste zakończenie nauki przez naszych szóstoklasistów - 26.06.2014 r.

26 czerwca 2014 r. wSzkole Podstawowej w Witoni  odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla szóstych klas. Nie obyło się bez tradycyjnego tańca „Poloneza", a także wręczenia nagród dla najlepszych uczniów.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, rodzice i opiekunowie uczniów klas szóstych, nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi oraz przedstawiciele uczniów klas piątych.

Po częsci oficjalnej, gdzie wręcozno nagrody i dyplomy dla absolwentów, listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców i opiekunów, absolwenci zaprezentowali program artystyczny. Po akademii wszyscy udali się na uroczysty obiad zasponsorowany przez rodziców i opiekunów uczniów. Oczywiście zakończenie nauki nie mogło odbyć się bez tradycyjnej dyskoteki.

Sześc lat  spędzonych w Szkole Podstawowej w Witoni  pozostaną na długo w pamięci zarówno uczniów, jak i nauczycieli, ale też rodziców już absolwentów szkoły. Uroczystość zakończenia nauki była okazją do wspomnień, ale też radości z powodu pójścia krok do przodu przyszłych gimnazjalistów.

Sebastian Petrykowski