„Szkoła Współpracy"- szkolenie dla R-U-N- 05.02.2014 r.

Szkoła wspólpracy to przestrzeń, w której każde
dziecko i młody człowiek, każdy rodzic i każdy
nauczyciel zaproszeni są do wspólnej rozmowy,
pracy, uczenia się i zabawy."

Miło nam poinformować  iż nasza szkoła zakwalifikowała się do tego  projektu, którego liderem  jest Ministerstwo Edukacji Narodowej, a partnerem Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej.

Celem projektu jest wsparcie szkól we wzmocnieniu wspólpracy Nauczycieli, Uczniów i Rodziców. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zgodnie
z wymogami projektu powołano zespól zadaniowy (Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele), składajacy się z dyrektora szkoły p. Urszuli Graczyk, opiekuna Samorządu Uczniowskiego p. Jolanty Pawlak, rodziców, p. Moniki Pabin
i p. Marty Kowalskiej oraz uczniów: Julianny Skalskiej i Bartosza Pietrzaka z klasy Va. Delegowani członkowie wzięli udział w szkoleniu,  które odbyło sie w dniach 3-4 lutego w Łodzi.

O dalszych dzialaniach w ramach projektu będziemy informowali na naszej stronie internetowej.