Wyjazd integracyjny do Miejskiego Przedszkola nr 218 w Łodzi- 03.06.2014 r.

Dnia 03.06.2014 r. klasy 0 a i 0 b wybrały się z wizytą do Miejskiego Przedszkola
     nr 218 w Łodzi, gdzie poznały nowych kolegów i koleżanki.

Przedszkolaki bardzo miło ich przyjęły. Przedstawiły program artystyczny, który przygotowały z okazji
Dnia Mamy i Taty. Krasnoludki
i Jagódki mogły również uczestniczyć w pięknym koncercie oraz zapoznać
się z nowym instrumentem muzycznym- akordeonem.

Następnie dzieci uczestniczyły w zabawach integracyjnych m.in.: „Woogie- boogie” oraz „Jawor, jawor”.
Po wesołych zabawach
i harcach dzieci wspólnie udały się na posiłek. Otrzymały w prezencie książeczkę- „Pierwszy szkolny pamiętnik” oraz słodką niespodziankę. Nasze przedszkolaki w podzięce za bardzo miłe przyjęcie i wspólną zabawę podarowały na pamiątkę kolegom i koleżankom ręcznie malowany obrazek z motywem kwiatowym.
      Dzień upłynął szybko, dzieci zmęczone lecz bardzo zadowolone wróciły do przedszkola.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor oraz Wicedyrektor Miejskiego Przedszkola nr 218 w Łodzi za miło spędzony wspólnie czas oraz zapraszamy do naszej szkoły.