Szkoła Podstawowa w Witoni na Turnieju Skrzydlewska Cup - 28.04.2014r.

28 kwietnia w Uniejowie odbyły się eliminacje turnieju piłki nożnej Skrzydlewska Cup. Rozgrywki toczono w dwóch kategoriach wiekowych klas 1-3 oraz 4-6. Nasza szkoła wystartowała w obu kategoriach.

W starszym roczniku do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny: Uniejów, Łęczyca, Witonia natomiast w młodszej tylko dwie Uniejów i Witonia. Zwycięzca grupy eliminacyjnej uzyskiwał awans do ćwierćfinałów, które rozegrane będą w maju w Łodzi.

Pierwsi do rywalizacji przystąpili starsi uczestnicy zawodów, Witonia wygrała z Uniejowem 4-3 a w meczu o pierwsze miejsce przegrała z Łęczycą 1-5 i ostatecznie zajeła drugie miejsce.

Młodsi piłkarze rozegrali tylko jeden mecz z Uniejowem gromiąc swoich rywali 5-1.

Każdy z uczestników za udziałw turnieju dostał od organizatora turnieju kompletny strój piłkarski.

Warto podkreślić, iż turniej sędziowali byli piłkarze Widzewa Łódź Tadeusz Gapiński oraz Wiesław Wraga!

Skład klasy 1-3: Jabłoński Adam, Szymanski Adam, Matusiak Mateusz, Smakowski Patryk, Smakowski Milosz, Kamiński Szymon, Duczyński Eryk, Kazimierski Gabryś, Kłosiński Kacper, Miszczak Waldemar, Kowalski Jakub

Klasy 4-6: Pałasz Kamil, Miszczak Mateusz, Sienny Dawid, Zachman Hubert, Krysztofiak Michał, Krukowski Jakub, Zduńczyk Adam, Peda Piotr, Peda Jan, Strzałkowski Bartosz, Kurzyński Mikołaj