XIV Turniej z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku- finał wojewódzki - 28-29.03.2014r.

28 i 29 marca na stadionie ChKS w Łodzi odbył się wojewódzki finał Turniej z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku. Po zwycięstwach w finałach powiatowych trzy drużyny naszej szkoły reprezentowały powiat w finałach.

28 marca wystąpili uczniowie z rocznika 2004 i młodszego. Dziewczynki przegrały swoje mecze grupowe (UKS Radomsko 1-5, UKS Słomków 0-4, SP Brzeziny 0-3) i odpadły z turnieju. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobyła Oliwia Woźniak.

Również chłopcy nie zdołali przejść fazy grupowej przegrywając po wyrównanych spotkaniach z UKS Bzura Ozorków 0-2 oraz SP Regnów 1-4 a jedyne trafienie dla naszej drużyny zaliczył Waldemar Miszczak.

29 marca do rywalizacji przystąpili chłopcy z rocznika 2002 nasza drużyna w rozgrywkach grupowych wygrała z SP Regnów 2-0 przegrała z Pogonią Zduńska Wola 1-4 a w meczu o wyjście z grupy wygrała z Pelikanem Łowicz 4-2 i awansowała do ćwierćfinału.

W fazie pucharowej przyszło nam grać z SP Głowno po bardzo wyrównanym pojedynku ulegliśmy 0-2 ostatecznie zakończyliśmy rywalizację w najlepszej ósemce województwa.

Każdy z uczestników otrzymał od sponsora firmy Tymbark nagrody rzeczowe.

UKS Witonianka (2004 dziewczyny): Gałaj Klaudia, Stolińska Paulina, Art Wiktoria, Romaniak Martyna, Woźniak Oliwia, Oleska Martyna, Miszczak Magdalena, Szczepaniak Weronika,

UKS Witonianka (2004 chłopcy): Matusiak Mateusz, Jabłoński Adam, Duczyński Eryk , Kłosiński Kacper, Kowalski Jakub, Kaźmierski Gabryś, Szymański Adam, Miszczak Waldemar, Smakowski Patryk, Smakowski Miłosz, Kamiński Szymon

UKS Witonianka (2002 chłopcy): Pałasz Kamil, Zachman Hubert, Sienny Dawid, Miszczak Mateusz, Krukowski Jakub, Cybulski Adrian, Zdończyk Marcel, Matusiak Rafał