Wizyta Świętego Mikołaja- 06.12.2016 r.

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają
Wszystkie dzieci na Niego czekają.
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każde dziecko z prezentów się cieszy….”

W tym roku oczekiwanie na niecodziennego gościa rozpoczęło się od przygotowania świątecznej dekoracji. Wszystkie mamy wraz z dziećmi pod czujnym okiem p. Kamili Kozłowskiej tworzyli niesamowite dekoracje choinkowe.

Tuż przed wizytą św. Mikołaja przedszkolaki z wielkim zapałem zabrały się do ubierania choinki. Zawieszały bombki, gwiazdki, łańcuchy, kolorowe światełka. Dzięki własnoręcznie wykonanym ozdobom choinka wyglądała prześlicznie i kolorowo. Ileż było radości wśród dzieci i rodziców. A w przedszkolu od razu zrobiło się świątecznie oraz bajkowo.

Nareszcie nadszedł wyczekiwany moment. Mianowicie wizyta świętego Mikołaja. Gdy tylko Mikołaj wszedł do sali na buziach dzieci pojawiło się zaskoczenie czasem łzy, ale przede wszystkim widoczny był uśmiech i zadowolenie. Oczywiście nie zabrakło prezentów, ale nie tylko dzieci otrzymały wymarzone zabawki… Nie zabrakło również wspólnego zdjęcia z Mikołajem, które będzie wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Kiedy pożegnaliśmy Mikołaja na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko, że ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku....

Tradycyjnie nie zabrakło słodkiego poczęstunku dla najmłodszych przedszkolaków, który został przygotowany przez nieocenione mamy.

Dziękujemy p. Kamili Kozłowskiej za poświęcony czas oraz zaangażowanie podczas tych warsztatów. Była to niezapomniana lekcja rękodzielniczego tworzenia ozdób choinkowych.