Dzień Czapki Świętego Mikołaja - 6 grudnia

W dniu 6 grudnia SU zorganizował akcję, w której mógł wziąć udział każdy i choć przez chwilę poczuć jak Święty Mikołaj. Był to Dzień Czapki Świętego Mikołaja.

Każdy uczeń z klas I-VI, który wziął udział w naszej akcji był w tym dniu zwolniony z odpowiadania na lekcji i pisania niezapowiedzianych kartkówek.

Klasy I-III tego dnia spotkała ogromna niespodzianka- zawitał do nich niezwykły Gość-Mikołaj, który obdarował ich słodkościami! Niestety Mikołaj przed świętami ma mnóstwo pracy i nie pojawił się w każdej klasie osobiście, jednak dla każdego dziecka pozostawił upragnione upominki. Wizyta Mikołaja była dla uczniów ogromnym zaskoczeniem i sprawiła im wiele radości.

Dzień Czapki Św. Mikołaja cieszył się dużą popularnością. Do wspólnej zabawy, której towarzyszyło dużo uśmiechu, udało nam się zachęcić wielu uczniów i nauczycieli, którzy w tym dniu paradowali po szkole w czerwonych czapkach. Była to też okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć.

Autor: Samorząd Uczniowski, opiekun SU