Szkolny Konkurs na Najładniejszą Klasową Palmę

Tradycyjnie, tuż przed Niedzielą Palmową uczniowie naszej szkoły wykonywali palmy. Głównym celem konkursu było kultywowanie tradycji związanych z Niedzielą Palmową.

Uczniowie klas III - VI mieli  możliwość już kolejny raz uczestniczyć w Szkolnym Konkursie na Najładniejszą  Klasową Palmę.

Komisja oceniająca palmy w dn. 22 marca, składająca się z 5 nauczycieli ( przewodnicząca - p.V. Olesińska, członkowie: p. U.Graczyk - dyr. szkoły, p.A.Ślepecka, p.R.Woźniak, p.S.Petrykowski ) kierowała się następującymi kryteriami:

- minimalna wysokość palmy - 1,5m

- estetyczne wykonanie

- pomysłowośc i oryginalność

- trwałość kompozycji.

Oto werdykt Komisji :    I miejsce    - palma klasy 5a i 5b

II miejsce    - palma klasy 3

III miejsce    - palma klasy 6a i 6b

IV miejsce    - palma klasy 4a i 4b.

Wszystkie palmy były prezentowane na holu szkolnym, a następnie brały udział w procesji w Niedzielę Palmową w kościelwe parafialnym p.w. św. Katarzyny w Witoni.

Uczestnicy konkursu otrzymali na przedświątecznym apelu dyplomy i słodkie nagrody ufundowane przez Spółdzielnię Uczniowską "Grosik".

Gratulacje !!!

organizatorka konkursu: