Dzień Mamy i Taty- 25.05.2016 r.

Dzień Mamy i Taty  to wielkie wydarzenie w życiu dzieci z przedszkola. Tego dnia są bardzo podekscytowane,   a jednocześnie zadowolone, ponieważ w sposób wyjątkowy wyrażą swoją wdzięczność, szacunek a nade wszystko okażą swoją miłość do swoich kochanych rodziców.

25 maja odbyła się uroczystość poświęcona kochanym mamusiom i tatusiom z okazji ich święta.

Na imprezę przyszli rodzice przedszkolaków, którzy najpierw mieli okazję obejrzeć występ artystyczny swoich pociech. Po części oficjalnej dzieci obdarowały swoich ukochanych rodziców laurkami, które przygotowały własnoręcznie.

Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Dzieci poprzez wiersz i piosenkę mogły wyrazić swoim kochanym rodzicom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.

To był wyjątkowy i wspaniały dzień. Dziękuję mamom za pomoc i zaangażowanie podczas organizacji tej niezapomnianej uroczystości.