Akcja dla wychowanków SOSW w Stemplewie- 07.09.2015 r.

Odkręcam, zbieram, pomagam! Akcja dla podopiecznych Ośrdka w Stemplewie pokazuje, że można pomagać bez pieniędzy. Wystarczy tylko systematyczność i świadomość w jakim celu to się robi.

"Wózek za nakrętki" akcja polegająca na zbiórce surowców plastikowych, które następnie są odpłatnie przekazywane firmom recyklingowym, a te z kolei odzyskują surowiec i ponownie wprowadzają go do obrotu.
      Stowarzyszenie Mamy Wielkie Serca oraz Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy im. Juliana Tuwima w Stemplewie prowadzą akcję zbierania nakrętek plastikowych na rzecz dzieci specjalnej troski. Dzięki akcji udało się im już kupić wózek ręczny półaktywny dla Emilki. W tym roku organizatorzy akcji zbierają nakrętki na fotelik rehabilitacyjny na kółkach dla
5 letniego Kacpra oraz sprzęt rehabilitacyjny dla wychowanków ośrodka w Stemplewie.

Uczniowie naszej szkoły również rozpoczęli zbiórkę, życzymy powodzenia!

Autor: Marika Klimczak