Mistrzostwa Województwa LZS U-15 - 22.03.2024 r.

Nasza drużyna Mistrzem Województwa LZS w halowej piłce nożnej chłopców do lat piętnastu. Bramkę na wagę Mistrzostwa Województwa Łódzkiego zdobył Gabriel Skalski! Gratulacje!

W dniu 22.03.2024 r. w Działoszynie rozegrano finał Mistrzostw Województwa LZS w halowej piłce nożnej chłopców do lat piętnastu. W turnieju udział wzięło osiem drużyn wyłonionych w eliminacjach powiatowych.

Nasza drużyna z siedmioma punktami rozgrywki grupowe zakończyła na drugim miejscu, w meczu półfinałowym wygraliśmy w serii rzutów karanych z drużyną Inter Sławno. Mecz finałowy to bardzo dobra gra naszej drużyny w obronie, a w ostatniej sekundzie meczu strzałem z rzutu wolnego bramkę na wagę Mistrzostwa Województwa Łódzkiego zdobył Gabriel Skalski, który został także najlepszym strzelcem turnieju!

Ze złotymi medalami i tytułem Mistrzów Województwa Łódzkiego LZS wracamy do domu.

Skład drużyny: Adamczyk Tomasz, Góreczny Adam, Gorący Jakub, Ślepecki Julian, Przybysz Bogumił, Kazimierczak Szymon, Dąbrowski Antoni, Kobus Tymoteusz, Zieliński Mateusz, Skalski Gabriel

Autor: Michał Włodarczyk