Matematyka nie musi być nudna!

W klasach I-III na zajęciach edukacji matematycznej chętnie korzystamy z Kart Grabowskiego, dzięki którym nauka rachowania jest o wiele łatwiejsza i bardzo przyjemna.

Dzięki zakupionym w ubiegłym roku szkolnym Kartom Grabowskiego uczniowie mogą kontynuować naukę matematyki poprzez zabawę w bieżącym roku szkolnym. Dzieci w roku ubiegłym bardzo polubiły karty, które rozbudzają ich zainteresowania matematyczne, uczą współpracy, zdrowej rywalizacji, komunikacji jak również integrują.

Doskonaląc umiejętność mnożenia i dzielenia uczniowie poznali kolejne gry, m.in.: Loteria, Zaczarowany bank, Salto oraz Czarna - czerwona.

Karty Grabowskiego to seria unikalnych gier edukacyjnych pomagająca dzieciom w nauce matematyki, która odbywa się niepostrzeżenie. Nauka staje się przyjemną zabawą i wciągającą rozrywką.

Autor: Zespół Edukacji Wczesnoszkolnej