Konkurs plastyczny "Bezpiecznie na wsi" - 26 marca 2021 r.

Tegoroczny konkurs plastyczny ogłoszony przez KRUS odbywał się pod hasłem "Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy".

Na konkurs wpłynęło 76 prac z klas 4 - 7, oraz 18 prac z kl. 2 - 3.  Jury miało trudne zadanie, gdyż do następnego etapu można zakwalifikować tylko po 1 pracy z każdej kategorii.

Ostatecznie wybrano pracę Wojciecha Tomesa z kl. 6 i Natalii Szulczewskiej z kl. 3b. Wyróżnienia otrzymali: Paulina Brzozowska - 7b, Tymoteusz Kobus - 4, Julia Domańska - 3b i Filip Kondras - kl. 2. Na uwagę zasłużyły także prace Martyny Krupy, Nikoli Domagały, Eweliny Włodarczyk, Oliwii Ogłoszki, Iwony Stolińskiej, Aleksandry Wysockiej, Mai Kińskiej, Juliana Ślepeckiego, Marii Kłosińskiej, Patryka Kaźmierczaka, Niny Budner, Jakuba Borkowskiego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy nogrodzonym i zapraszamy do udziału w innych konkursach.

Autor: Violetta Olesińska