Konkursowe ozdoby świąteczne uczniów klasy drugiej! - 21.12.2020 r.

W minionym czasie uczniowie klasy 2 wzięli udział w dwóch konkursach plastycznych. Konkursy nawiązywały do czasu nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

W konkursie pt. "Ubierzmy choinkę dla Jana Pawła II" organizowanym przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie oraz Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie należało samodzielnie wykonać ozdobę świąteczną w formie zawieszki, którą można udekorować choinkę bożonarodzeniową. Prace konkursowe wysłały: Julia Stawińska, Amelia Godlewska, Kacper Szczęsny.

Konkurs pt. EKOchoinka cieszył się dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział dziewięcioro uczniów: Amelia Godlewska, Julia Osmelak, Nikodem Fus, Bartłomiej Stańczyk, Kacper Marcinek, Filip Kondras, Wojciech Karbowski, Igor Tomczak, Kacper Szczęsny.

Dziękuję wszystkim Uczniom za wykonanie prac oraz Rodzicom za pomoc w ich wysłaniu.

Autor: Lucyna Królikowska