Jesteś tutaj:

Dzisiaj na tablicy

Plan zajęć dydaktycznych w roku szk. 2023/2024 od 1 marca 2024 r.

==============================

Godziny dostępności nauczycieli w roku szk. 2023/2024 r.

========================================================

Harmonogram przywozów i odwozów uczniów
w roku szkolnym 2023/2024

<<>

==============================================

Wykaz podręczników do nauczania  religii dla uczniów kl. I-VIII

==============================

Materiał informacyjny MEN -Omdlenia

=======================================

Szczepienia przeciw HPV

-Poradnik dla rodziców: jak rozmawiać z nastolatką

-Przewodnik-po-szczepieniach-przeciw-HPV-dla-rodzicow-nastolatkow.

==========================================================

Wszawica – leczenie i zapobieganie -kampania informacyjna PSEE

=================================

"O 9 łyżeczek za daleko- czy wiesz ile cukru spożywa Twoje dziecko?"- kampania informacyjna PSEE

Mistrzostwa Województwa LZS U-15 - 22.03.2024 r.

Nasza drużyna Mistrzem Województwa LZS w halowej piłce nożnej chłopców do lat piętnastu. Bramkę na wagę Mistrzostwa Województwa Łódzkiego zdobył Gabriel Skalski! Gratulacje!

Na wagarach? - 21.03.2024 r.

21 marca to tradycyjny dzień powitania wiosny. Kojarzy się z topieniem marzanny i ... wagarami. Uczniowie klasy pierwszej spędzili czwartek w nietypowy sposób. Na zaproszenie Klubu Senior+ dzieci wraz z wychowawczynią udały się do Biblioteki Publicznej im. Ignacego Kamińskiego w Witoni.

XXVI Powiatowe Konfrontacje Artystyczne Szkół - 27.03.2024 r.

Uczniowie klasy 6 b zaprezentowali podczas Powiatowych Konfrontacji Artystycznych Szkół przedstawienie pt. „Baśń o panowaniu Zdrówka”. Jury konkursu przyznało młodym artystom III MIEJSCE. Miło nam poinformować, że Julia Domańska została nagrodzona w kategorii NAJLEPSZA AKTORKA....

Konkurs Grabski Spelling Bee - 27.03.2024 r.

Miło nam poinformować, że nasza uczennica Joanna Brzozowska z kl. 8 b zajęła I miejsce w konkursie "Grabski Spelling Bee", który odbył się we wtorek 27 marca 2024 roku w Zespole Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie.

Ważna misja - 27.03.2024 r.

Klasa III dołączyła do wielokrotnie nagradzanej inicjatywy edukacyjnej pt. „Bohaterowie Załogi FAST”.

W świecie lektury - 22.03.2024 r.

W tym tygodniu uczniowie klasy trzeciej omawiali lekturę Hugh Loftinga „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”.

Witaj Wiosno! - 21.03.2024 r.

W pierwszy dzień wiosny – 21 marca - uczniowie klas I - III pożegnali zimę.

XIII Łęczyckie Mistrzostwa Ortografii - 13.03.2024 r.

Miło nam poinformować, że  Łęczyckim Mistrzem Ortografii 2024 w kategorii Nauczyciele został Pan Sebastian Petrykowski.

Klasy drugie na wycieczce w Kutnie – 12.03.2024 r.

Dzisiejszy dzień upłynął drugoklasistom na warsztatach kulinarnych, zwiedzaniu Muzeum Pałac Saski w Kutnie, wizycie na dworcu PKP i spotkaniu z jej pracownikami oraz na interesującej lekcji w pociągu Łódzkich Kolei Aglomeracyjnych.

Dzień Kobiet - 08.03.2024 r.

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet już na stałe wpisał się do naszego szkolnego kalendarza. Co roku z okazji tego sympatycznego marcowego święta pojawiają się kwiaty, życzenia, drobne upominki.