Jesteś tutaj:

Dzisiaj na tablicy

Plan zajęć dydaktycznych w roku szk. 2023/2024 od 1 marca 2024 r.

==============================

Godziny dostępności nauczycieli w roku szk. 2023/2024 r.

========================================================

Harmonogram przywozów i odwozów uczniów
w roku szkolnym 2023/2024

<<>

==============================================

Wykaz podręczników do nauczania  religii dla uczniów kl. I-VIII

==============================

Materiał informacyjny MEN -Omdlenia

=======================================

Szczepienia przeciw HPV

-Poradnik dla rodziców: jak rozmawiać z nastolatką

-Przewodnik-po-szczepieniach-przeciw-HPV-dla-rodzicow-nastolatkow.

==========================================================

Wszawica – leczenie i zapobieganie -kampania informacyjna PSEE

=================================

"O 9 łyżeczek za daleko- czy wiesz ile cukru spożywa Twoje dziecko?"- kampania informacyjna PSEE

"Perkusyjne ABC" - 15.04.2024 r.

W dniu dzisiejszym odbyło się w naszej szkole niezwykłe spotkanie z muzyką na żywo. Zespół GROOVE MASTERS, czyli duet perkusyjny w składzie Jan Pawlak oraz Piotr Papierski zaprezentował program dla dzieci i młodzieży pod hasłem PERKUSYJNE ABC.

"Ortografia do nas trafia" - 15.04.2024 r.

W bieżącym roku szkolnym trzecioklasiści realizują innowację „Ortografia do nas trafia”. Zajęcia mają na celu uatrakcyjnienie nauki ortografii na I etapie kształcenia.

Leader 100 SPORT - 09.04.2024 r.

We wtorek,  09.04.2024 r. w ramach programu Leader100 SPORT w naszej szkole odbyła się wizyta wsparcia.

Akademia Bezpiecznego Puchatka - 9.04.2024 r.

Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do najmłodszych uczniów. Obejmuje tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.

Wizyta Marszałka Województwa Łódzkiego - 3.04.2024 r.

Gmina Witonia w ramach programu „Infrastruktura sportowa Plus” otrzymała dofinansowanie w wysokości 285 000,00 zł na zadanie pn. „Modernizacja stadionu przy szkole Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej Polski w Witoni”.

"Finansoaktywni" z misją edukacyjną!" - 2.04.2024 r.

Nasza szkoła bierze udział w kolejnej IX edycji programu edukacyjnego "Finansoaktywni". Tegoroczna edycja, nosząca hasło "Podatki płacimy, korzyści widzimy", skupi się na uświadamianiu młodzieży znaczenia podatków w życiu codziennym.

„Marzec - miesiącem matematyki” - 2.04.2023 r.

W marcu uczniowie naszej szkoły realizowali zadania projektowe związane z „Królową Nauk – Matematyką”. Czas na podsumowanie!

Mistrzostwa Województwa LZS U-15 - 22.03.2024 r.

Nasza drużyna Mistrzem Województwa LZS w halowej piłce nożnej chłopców do lat piętnastu. Bramkę na wagę Mistrzostwa Województwa Łódzkiego zdobył Gabriel Skalski! Gratulacje!

Na wagarach? - 21.03.2024 r.

21 marca to tradycyjny dzień powitania wiosny. Kojarzy się z topieniem marzanny i ... wagarami. Uczniowie klasy pierwszej spędzili czwartek w nietypowy sposób. Na zaproszenie Klubu Senior+ dzieci wraz z wychowawczynią udały się do Biblioteki Publicznej im. Ignacego Kamińskiego w Witoni.

XXVI Powiatowe Konfrontacje Artystyczne Szkół - 27.03.2024 r.

Uczniowie klasy 6 b zaprezentowali podczas Powiatowych Konfrontacji Artystycznych Szkół przedstawienie pt. „Baśń o panowaniu Zdrówka”. Jury konkursu przyznało młodym artystom III MIEJSCE. Miło nam poinformować, że Julia Domańska została nagrodzona w kategorii NAJLEPSZA AKTORKA....